LH Services s.r.o. Poptat služby

Produkty pro výrobu

Kromě procesních kapalin a separačních technologií jsme do našeho sortimentu z praktických důvodů zařadili i směšovací zařízení nebo organický absorbent. Ze zkušenosti víme, že právě tyto produkty vám maximálně usnadní práci. Díky nim budete mít pod kontrolou jak mísení chladicích kapalin, tak případné nehody, při nichž může dojít k úniku olejů, emulzí, barev či pohonných hmot. Podrobnější informace najdete níže, stejně jako přehled dalších produktů, které vám umíme dodat.

BIOFABRIK — recyklace odpadního oleje

Nové využití starého oleje!

WASTX Oil je kompaktní, plně automatizované a vysoce účinné zařízení na regeneraci (přeměnu) až 3 000 litrů kontaminovaného a systémového oleje na použitelné palivo za jediný den.

Kompaktní systém BIOFABRIK je vhodný pro komerční, veřejné i soukromé použití.

Jaké jsou konkrétní výhody oleje WASTX

Decentralizovaná forma recyklace odpadního oleje.
Zařízení se nacházejí tam, kde se hromadí odpadní olej, čímž se eliminují vysoké náklady na dopravu. WASTX Oil je plně automatická a vzdáleně monitorovaná jednotka.
Výroba DIN paliv.
Společnosti, města a obce fungují ekonomicky a mohou vyrábět vlastní paliva. Jediný systém dokáže nepřetržitě dodávat energii až 200 rodinám nebo až 500 osobám.
Celý systém je mimořádně flexibilní a vždy rozšiřitelný.
WASTX Oil jednotka zpracuje denně až 3 000 litrů odpadního oleje. V případě potřeby zpracování většího množství lze systémy snadno připojit do série.
Systém je kompaktní a vysoce účinný.
Jednotka WASTX Oil zabere velmi málo místa, pracuje nezávisle a má účinnost přes 95 %. Z jednoho litru odpadního oleje lze získat až 0,95 l nového paliva). Zbytkové materiály lze odprodat.
Zařízení je ekonomicky výhodné a ekologicky šetrné.
Neustále vznikající odpadní produkt se stává cenným zdrojem; zákazník může recyklovaný olej znovu použít nebo prodat se ziskem.
Zařízení je koncipováno tak, aby se podílelo na udržitelném řešení problémů životního prostředí.
Ekologické výzvy, jako je znečištění životního prostředí nebo nedostatek zdrojů a energie, je možné díky zařízení WASTX Oil řešit účinně přímo na místě.

OILEX — organický absorpční prostředek

OILEX je organický absorpční prostředek, který rychle a efektivně váže oleje, paliva, chemikálie a mnohé další látky. Prostředek OILEX lze univerzálně použít na vodě, na půdě, na silnicích a průmyslových podlahách k boji proti znečištění a při ekologických katastrofách. Přírodní vlákno je netoxické a nemá žádný negativní dopad na člověka a životní prostředí.

Vize

Značka OILEX je synonymem efektivních a účinných prostředků pro absorpci olejů, paliv a chemikálií.

Mise

Nabízíme vysoce kvalitní, ekologické řešení, s jehož pomocí lze účinně bojovat s úniky olejů, fosilních paliv a širokého spektra chemikálií – bez ohledu na místo jejich vzniku. Usilujeme o pochopení potřeb našich zákazníků v celém jejich rozsahu a o budování dlouhodobých partnerských vztahů. To vede k úspoře nákladů, a současně k jednání odpovědnému vůči životnímu prostředí.

Výkonnost

OILEX vykazuje stupeň absorpce až 100 %
OILEX je díky své hmotnosti cca 134 gramů na litr extrémně lehký, velmi vydatný a snadno se používá
OILEX pojme až trojnásobek své vlastní hmotnosti
OILEX uzavírá absorbované látky a neuvolní je ani pod zvýšeným tlakem
OILEX lze používat opakovaně, dokud není plně nasycený
OILEX je hydrofobní, a dá se tedy používat na vodě

Oblast použití

Prostředky absorbující olej jsou podle oblasti jejich použití rozděleny do následujících tří skupin:

Typ I: Obzvláště vhodné pro použití ve vodních tocích
Typ II: Pro všeobecné použití na zemi a v menších vodních tocích
Typ III: Pro speciální případy použití, zejména v komerční a průmyslové oblasti

Kromě toho může být absorpční prostředek navíc označený symbolem »R” (road). Tyto absorpční prostředky se hodí — zejména za mokra — k použití na dopravních komunikacích znečištěných olejem. Po použití musí garantovat dostatečnou drsnost jízdní dráhy. OILEX má certifikaci pro typy I, II, III a nese doplňkové označení »R”. Jeden produkt pro všechna použití.

DÁVKOVACÍ ČERPADLA

Dávkovací čerpadla slouží pro přesné poměrové dávkování tekutých přípravků do vody. Pohon zajišťuje tlaková voda, do které se dávkuje požadovaný koncentrát, kdy není přesnost dávkování závislá na změnách průtoku a tlaku v hlavním potrubí. Dávka injektovaného roztoku je vždy přesná a úměrná k objemu vody protékající dávkovačem, tím se zabraňuje předávkování. Dávkovací čerpadla pracují bez potřeby elektrické energie.

S výrobním procesem pomůžeme

S pomocí našich doplňkových produktů Vám usnadníme činnosti související s hladkým průběhem výrobního procesu. Vyzkoušejte je.

1
Dejte nám
na sebe kontakt
2
Provedeme analýzu
vašeho provozu
3
Zavedeme řešení
a uspoříme vám náklady